Kahverengi Taba Rengi Koli Bandı

Kahverengi koli bantları, genellikle koli ve paketler üzerinde renk uyumluluğu sağlamak için kullanılır.

Ürünlerimiz

Kahverengi koli bantları, genellikle koli ve paketler üzerinde renk uyumluluğu sağlamak için kullanılır. Koyu renge sahip kutu ya da kolilerin bantlanmasında kahverengi bantlar tercih edilirken; renkli ya da açık renkli koliler için çoğunlukla şeffaf renkler tercih edilir.
Koli bantları taşıma ve ambalajlama aşamalarında en fazla ihtiyaç duyulan materyallerin başında gelir. Üreticiler, tedarikçiler ya da taşıyıcılar ürün ambalajlama için koli bantlarını sıklıkla kullandığı gibi bireysel tüketiciler de farklı amaçlarla koli bantlarını yaygın olarak kullanılır.

Kahverengi Koli Bantları Hangi Alanlarda Kullanılır?

Şeffaf koli bantları gibi, kahverengi koli bantları da pek çok alanda kullanılabilir. Özellikle bireysel kullanım için taşınma aşamaları ya da eşyaların sabitlenmesinde bu materyalden sıklıkla yararlanılır. Bunun yanı sıra üretim ve ambalajlama aşamalarında firmalar kahverengi koli bantlarını tercih edebilir.
Üretici ya da dağıtıcı firmalar, marka imajını korumak ve ürünün hangi firmaya ait olduğunu vurgulamak açısından baskılı koli bantlarını yaygın olarak kullanır. Ancak baskılı bantların özel üretim olması ve maliyetinin biraz da yüksek olması sebebiyle bazı firmalar kahverengi koli bantlarını kullanmayı tercih edebilir. Nakliye firmaları ve bunun gibi taşımacılıkla ilgili sektörlerde de kahverengi koli bantları daha yaygın şekilde kullanılır.

İhtiyaçlarınıza Yönelik Koli Bantları

Koli bandı toplu sipariş öncesinde ihtiyaçların doğru bir şekilde belirlenmesi oldukça önemlidir. Koli bandının ebatı ve uzunluğu; yapıştırıcının türü ve özellikleri ile bandın dayanıklılığı satın alım yapmadan önce dikkat edilmesi gereken temel noktaların başında gelir. Bu nedenle bandın hangi alanlarda kullanılacağı ve dayanıklılığının ne kadar yüksek olması gerektiği konusunda karar verdikten sonra koli bandı siparişi verilmelidir. Sipariş vermeden önce dikkat edilmesi gereken diğer noktalar siparişin miktarı ve fiyatlandırmadır. Birim fiyatı minimum düzeye indirmek için ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek miktarda siparişi tek seferde vermeniz avantaj sağlayacaktır.

Kahverengi Koli Bandı Fiyatları

Koli bandı birim fiyatları, üretim aşamasında kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermekle birlikte, fiyatlarda etkili olan kıstaslar şu şekildedir:
Yapıştırıcının kalitesi,
Koli bandının dayanıklılığı,
Baskılı olup olmaması,
En genişliği,
Uzunluğu,
Yapışkan türü
Koli bandı üretiminde farklı türde yapışkanlar kullanılabilir. Yaygın olarak holmelt ve solvent kullanılsa da akrilik yapıştırıcılar da koli bandı üretiminde kullanılabilmektedir.
Koli bandı birim fiyatları genellikle daha pahalı olduğu gibi, sipariş miktarı artıkça birim fiyat azalmaya başlar. Bu nedenle toplu siparişler için özel teklif alabilirsiniz. Kahverengi koli bandı siparişinin yanı sıra özel olarak üretilen baskılı koli bantları ya da şeffaf koli bantları için de kolay bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Koli bantlarının yanı sıra maskeleme bandı ve streç film ürünlerimiz hakkında da bilgi almak için ürünler sayfasını ziyaret edebilir; sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.